telefon: ..774 232 222, ..774 232 226
 
METROSERVIS, s.r.o., Kladno, Praha, Mladá Boleslav, Holešov,
 
Váhy dle použití
Váha podle vlastností    
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY-VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY LABORATORNÍ VÁHY GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ POKLADNÍ SYSTÉMY PRO EET PIPETY METRY OSTATNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Balíkové váhy

Balíkové váhy:

Jsou jedny z nejrozšířenějších vah a naleznete je kdekoli. V kanceláři při kontrolním vážení odesílaných balíků, v restauraci při vážení sudů s pivem v průběhu inventury. Balíkové váhy se používají také v běžných provozech, kde je potřeba rychlé kontrolní vážení s menší přesností. V nabídce balíkových vah naleznete váhy s váživostí od 9 kg – 300 kg. Společnost METROSERVIS s.r.o.dodává balíkové váhy včetně manuálu v českém jazyce se zárukou standardně na dva roky. K některým vahám je možné si přikoupit prodlouženou záruku až na 5 let. Všechny balíkové váhy jsou před expedicí k zákazníkovi kontrolovány platnými etalony a teprve poté dochází k jejich expedici. Na žádost zákazníka je možné k balíkovým vahám vystavit kalibrační listy, kalibrace procesní nebo kalibrace akreditovaná. Kde u nových vah jsou v paušální částce 300 Kč (bez DPH). Nejprodávanější modelovou řadou levných balikových vah je váha KDSHIP.

Expediční náklady při objednávce nového zboží nad 1500 Kč bez DPH – zdarma (do 50 kg, délka do 1m). Kompletní ceník zde.

 

Balíkové váhy mají robustní konstrukci a indikátor je zpravidla umístěn na kabelu s možností upevnění na stůl či zeď přes držák indikátoru. Naši nabídku této kategorie najdete také na našich stránkách www.vahy-mb.cz v oddělení váhy na balíky. Balíkové váhy jsou standardně v technologickém provedení bez možností využití v obchodním styku. Standardním vybavením balíkových vah bývá možnost napájení na baterie a adaptér.  mec.ohaus.com/mec/en/home/products/product-families/SD-EU.aspx.

CASPB-metroservis-levné-váhy CASPB-baliková-váha CASPB CASPB-metroservis

osobní-váha-l-foxx l-foxx-osobní-váha-rozměry osobní-váha-l-foxx-metroservis osobní-váha-l-foxx

KERN-EOB-2 KERN-EOB

KDAEC-6090 KDAEC-6090-1 KDAEC-6090-2 KDAEC-6090-3

 
Všechna práva vyhrazena © 2008-2013 METROSERVIS s.r.o. - průmyslové a laboratorní váhy, Praha a Kladno.