telefon: ..774 232 222, ..774 232 226
 
METROSERVIS, s.r.o., Kladno, Praha, Mladá Boleslav, Holešov,
 
Váhy dle použití
Váha podle vlastností    
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY-VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY LABORATORNÍ VÁHY GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ POKLADNÍ SYSTÉMY PRO EET PIPETY METRY OSTATNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Půjčování vah

Půjčování vah:

V naší půjčovně vah najdou zákazníci váhy ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu. V nabídce naleznete většinu vah z naší nabídky. Váhy jsou vždy před zapůjčením zkontrolovány servisním technikem, aby zákazník dostal vždy váhu řádně seřízenou a výsledky vážení byly co možná nejpřesnější. Na žádost zákazníka k vahám vystavujeme kalibrační listy. Naší půjčovnu vah využívají jak drobní živnostníci při krátkodobé potřebě váhy a nebo např. při servisu vlastní váhy. Větší společnosti si váhy zapůjčují např. na inventury a nebo při nárazovém vážení, kdy jejich vlastní váhy nestačí. Cena zapůjčení vah je závislá na modelu váhy a době zapůjčení. Váhy je možné si vyzvednout osobně na některé z naších poboček nebo je technik může zavést na místo a provést zaškolení obsluhy. Nabídka vah na zapůjčení je dle aktuálního stavu skladu. V případě zájmu o zapůjčení vah nás prosím kontaktujte na email: info@metroservis.cz nebo telefonicky na tel. čísle 774 232 222.

Expediční náklady při objednávce nového zboží nad 1500 Kč bez DPH – zdarma (do 50 kg, délka do 1m). Kompletní ceník zde.

 

PŮJČOVNA VAH

V dnešní době se stále více zákazníku na naší společnost METROSERVIS s.r.o obrací s prosbou o zapůjčení vah a to jak na krátkou dobu (např. na víkend při prodeji na trzích), tak na dlouhodobější pronájmy. Zákazník, se zapůjčením váhy v případě nárazového vážení vyhne nákladům, které by musel uhradit v případě pořízení si nové váhy.

1. Zákazník si zakoupí váhu, kterou musí dodavateli uhradit

   - v případě zapůjčení si váhy od naší společnosti zákazník nehradí žádnou zálohu za zapůjčenou váhu, 
      ale v době zapůjčení hradí pouze cenu zápůjčky
2. V případě že zákazník má váhu úředně ověřenou musí pravidelně 1x za dva roky váhu nově úředně ověřit
    - v případě zapůjčení váhy dostane zákazník vždy zapůjčenu váhu s platným úředním ověřením
3. v případě že má váhu pro kontrolní účely, měl by váhu pravidelně kalibrovat
    - v případě zapůjčení kontrolní váhy od naší společnosti si zákazník k zapůjčené váze může kalibrační list 
       vyžádat a neplatí za jeho vystavení
 
4. v případě poruchy vaší váhy musíte váhu dovést do servisu a budete si muset po dobu servisu jinou váhu zapůjčit a uhradit její zapůjčení
     - v případě poruchy váhy zapůjčené od naší společnosti je váha při poruše ihned vyměněna za novou váhu
V naší půjčovně naleznete následující váhy
Gastro váhy (úředně ověřené i kontrolní)
Váhy s výpočtem ceny (úředně ověřené)
Počítací váhy
Počítací systémy
Laboratorní váhy (úředně ověřené i kontrolní)
Jeřábové váhy
Paletové váhy
Paletové vozíky s váhou
Plošinové váhy
Kojenecké váhy
Můstkové váhy
Silniční automobilové váhy
Nájezdové váhy
 
KDY SI ZÁKAZNÍCI VÁHY ZAPŮJČÍ:
 
Kojenecké váhy: 
Půjčují se převážně maminkám novorozenců a to většinou na dobu 1 měsíce. Maminky dle vážení kojence sledují, zda novorozenec správně jí a přibírá na váze.
Gastro váhy: 
Zpravidla si je půjčují majitelé servisovaných vah po dobu servisu vlastní váhy. Dále je možné je zapůjčit po dobu, než zákazník dostane novou objednanou váhu.
Váhy s výpočtem ceny: 
Váhy s výpočtem ceny si nejvíce půjčují na krátkodobý prodej drobní pěstitelé a farmáři, kteří prodávají své zboží sezóně. Dále si jej zapůjčují stánkaři při prodeji rychlého občerstvení, které fungují jen přes letní sezonu a zapůjčení váhy je pro ně výrazně levnější než zakoupení váhy nové.
Počítací váhy: 
Počítací váhy si nejčastěji půjčují společnosti po dobu inventur na počítání drobného materiálu ve skladech.
Společnosti si zapůjčují buď samostatné váhy, nebo i počítací systémy.
Laboratorní váhy: 
Laboratorní váhy si zapůjčují zákazníci na krátkodobé vážení ve společnostech, kde pro laboratorní váhu nemají celoroční využití a cena těchto vah je výrazně dražší než krátkodobé zapůjčení při nárazovém vážení.
Paletové vozíky s váhou: 
Paletové vozíky s váhou se zapůjčují jak po dobu servisu poškozených paletových vozíků zákazníku, tak při nárazovém vážení většího množství materiálu, či při kontrolním vážení zásilek (např. aby nedocházelo k přetěžování kamionů při zasílání větších zásilek). Dále se tyto váhy používají při nárazovém kontrolním vážení zboží od dodavatelů, kdy si zákazník není jist, zda dodávka byla dodána správně.
Můstkové váhy: 
Můstkové váhy si zákazníci zpravidla zapůjčují pro nárazové vážení zboží od dodavatelů, kdy nemají vlastní váhu a chtějí si dodávané zboží zkontrolovat. Dále se zapůjčují po dobu servisu vah zákazníků.
Počítací systémy:
Počítací systémy jsou zpravidla zapůjčovány spolu s počítacími vahami tam, kde je potřeba počítat drobný materiál 
ve větším množství a to jak v přepravkách, tak na paletách.
 

 
Všechna práva vyhrazena © 2008-2013 METROSERVIS s.r.o. - průmyslové a laboratorní váhy, Praha a Kladno.