telefon: ..774 232 222, ..774 232 226
 
METROSERVIS, s.r.o., Kladno, Praha, Mladá Boleslav, Holešov,
 
Váhy dle použití
Váha podle vlastností    
SERVIS, ÚŘEDNÍ OVĚŘENÍ KALIBRACE, VALIDACE PŮJČOVNA TEPLOMĚRY-VLHKOMĚRY PRŮMYSLOVÉ VÁHY LABORATORNÍ VÁHY GASTRO VÁHY VÁHY DO ORDINACÍ POKLADNÍ SYSTÉMY PRO EET PIPETY METRY OSTATNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

O firmě Ohaus

Ohaus Corporation je  více jak 100 let světovou jedničkou ve výrobě a navrhování široké škály mechanických a digitálních vah, ve všech možných variantách, jaké jsou jen potřeba.

Vzrůst Ohaus Corporation je založený jak na snaze naších zaměstnanců poskytnout zákazníkům všechno v té nejlepší kvalitě tak  na soustavné inovacích produktů pro nejmodernější využití. Od základních laboratorních funkcí, přes nejrůznější průmyslové využiti, po výuku budoucích vědců ve školách - udává Ohaus standard a směr vývoje zařízení, které každý potřebuje.

Naše produkty jsou navrhnuté podle potřeb naších zákazníků, a vždy jsme schopní přizpůsobit je pro Vaše další požadavky.

Produkty Ohaus jsou světově známé díky své odolnosti, přesnosti a hrají důležitou roli průmyslových, vědeckých a vzdělávacích zařízeních. Od spolupráce Ohaus Corporation s Harvardskou univerzitou, kdybylo přesně stanoveno, jak postupovat při měření v průmyslu, patří naše jméno i naše produkty mezi ty nejspolehlivější.

Váhy Ohaus jsou dostupné přes autorizované dealery po celém světe. Ti Vám zaručí ten nejlepší servis a poučí Vás, jak zajistíte tu nejlepší údržbu pro Vámi zakoupený výrobek a jak co nejvíc prodloužit životnost vah Ohaus.

Objednané zboží Vám zasíláme službou PPL.

Výsledky nezávislého průzkumu služeb PPL.

 
Všechna práva vyhrazena © 2008-2013 METROSERVIS s.r.o. - průmyslové a laboratorní váhy, Praha a Kladno.